
Pupa Moisturizing Toner
De MOISTURIZING TONER, voltooit de make-upverwijderingsroutine door alle resten van de reinigingsmelk en make-up weg te halen. Niet nodig om af te spoelen. Deze toner is de perfecte laatste stap in de reinigingsroutine en maakt de huid soepel en fris, met een geheel nieuwe vitaliteit. Indien het product wordt gebruikt na het spoelen van het gezicht met water, elimineert het ook gelijk de water kalkaanslag van het gezicht. Daarmee voorkomt het droogheid. Bevat korenbloem water dat verfrissend en tonifiërend is.
Gebruik
Gebruik de Moisturizing Toner na de reinigingsmelk met een wattenschijfje op gezicht, hals en decolleté, totdat het wattenschijfje schoon achterblijft. Werk het af door de toner voorzichtig op je huid te deppen. Het kan ook alleen worden gebruikt, in plaats van water, om je gezicht te wassen in de ochtend.
EAN | 8011607238378 |
---|---|
Productlijn | Matis Réponse Homme |
Verzending:
Profiteer bij Pupa.nl altijd van gratis verzendkosten!
Retourneren:
Bent u niet tevreden met uw aankoop? Neem dan contact op met: [email protected] Wij zullen dan zo spoedig mogelijk contact met u opnemen voor verdere afhandeling.